Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
QIANGQRFV Круг Килим 100cm Круг Тепих Килим за Дневна Соба Mandala Не се Лизга Килими за Спалната соба Детска Соба Нордиските Кат Мат Дома Декор (Боја : 3, Големина : Дијаметар 100

QIANGQRFV Круг Килим 100cm Круг Тепих Килим за Дневна Соба Mandala Не се Лизга Килими за Спалната соба Детска Соба Нордиските

DEN 1416.96
 

Достапно за нарачка
Залиха

Стилски и елегантен тепих, одличен материјал, меки и удобни.Подот мат се направени од издржлив полиестер.Убава боја супер меки чувство.Нема да исчезнат.Не падне на косата.Може да се мијат со рака и машина за миење, температурата на водата не треба да надминуваат 30 °, не сува чиста.Погоден за различни стилови на сместување, како дневна соба, спална соба, студија, трпезарија, тепих можат да бидат ставени под креветот, стол или на друг мебел, без никакво влијание.Квалитетот на тепих е веродостоен и на нашите теписи се на висок квалитет на изработка и сигурен стил.Употреба : home Design : Wilton Wash Стил : Механички Wash Decoration Стил : Modern Pattern Тип : cartoon Place : Живеење Room Material : 100% Polyester Function 1 : Круг Carpet Function 2 : Детска Соба Rug Function 3 : Дома Decor Function 4 : Тепих за живеење room Function 5 : Тепих за bedroom Material : Polyester Scene : дневна соба, спална соба, студија,сала ,јога мат, Деца Room Feature : Тепих за дневна соба, ,Тепих Детска Соба,Детска Соба Оркестарот.

Спецификација

Избор на клиент