Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бел-Уметност F18737-0010 Наука Ware Тест Цевка Кошница со Капак, 10.2 см, 10.2 см Широк, 12.7 cm Должина, Полипропилен (Пакување од 6)

Бел-Уметност F18737-0010 Наука Ware Тест Цевка Кошница со Капак, 10.2 см, 10.2 см Широк, 12.7 cm Должина, Полипропилен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Autoclavable.Не-гребење.Заострените страни дозвола за гнездење.Земја на потекло : сад.Кошници се идеални за апликации како што се стерилизација, инкубација и складирање.Лиен, еден-парче дизајн има мрежа отворање на 9.5 mm.

Спецификација

Избор на клиент