Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
INKin Црвено Безжична Тетоважа Машина Кертриџ Пенкало 80Pcs Мешани Меки Силиконски Тетоважа Кертриџ Игли 3RL 5RL 7RL 9RL 11RL 0.35 MM Стандардна Круг Лагер

INKin Црвено Безжична Тетоважа Машина Кертриџ Пенкало 80Pcs Мешани Меки Силиконски Тетоважа Кертриџ Игли 3RL 5RL 7RL 9RL

DEN 4151.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Убаво се Изгради,Висок Квалитет - Портокалова Силикони Заврши на секоја игли, заклучува совршено и силиконски прст помеѓу е многу удобно.Особено за долги сесии, да ви даде повеќе простор за одмор во вашите раце.Светлината јасни бои совет тело, подобра видливост,Ниска профил домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста,со Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми.INKin Безжична Ротари Тетоважа Пенкало машина дизајнирана за тетоважа artrist за користење ,опремени со кориснички швајцарската моторни до 10000rpm max, која има visilble LED дисплеј(покажува напон, капацитет, тајмер), долго притиснете напон копче ќе quickily зголемување или discrease напон, по 0.1 v +/-.Овој безжичен тетоважа напојување опремени со 2pcs 1000m Ah надворешни пренослива батерија, само да се стави 1 батеријата во него, 2 батерии обвинет 40minutes целосна одеднаш, 2 батерии interchanged ќе работат за 4-6 часа.Касети се користат Игли за Медицински степен на пластични совети, Игли направени од хируршки нерѓосувачки челик, 100% за еднакви можности Гас Sterilized и Поединечно пакувани. 16 Pcs/кутија.

Спецификација

Избор на клиент