Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца �

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ:Големина : 11 x 2.Не BPA и НеТоксични : Тоа никогаш не ќе го оставам некој метал�

Примена : : 500ml пиење шише е совршен избор за канцеларија и надвор од спортот.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО

Нашите нерѓосувачки челик кригла е здравјето и безбедноста.Широк Устата Дизајн : широк доволно шише уст

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

ИДЕАЛЕН ПРВЕНСТВО ЗА ДИЗНИ ЉУБИТЕЛИ : Овој производ се состои од купот изработен од ABS со една прекрасна

ИЗВОНРЕДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашата боречка pinво облик на производот е составен од високо квалитетен не '

Со гордост lasered / прилагодена во САД!Сите предмети направени да нарачате.На завртката на капакот се одли�

Капацитет : 350ml,500 ml,750ml, 1000ml.Големина : 12oz / 350ml : 19.5*6.5 см 17oz / 500ml : 22.2*7.1 cm 25oz / 750ml : 27*7.3 cm 35oz / 1000ml : 28*8cm.Материј�

【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елеган�

Може да има некои суптилни разлики помеѓу боите на слики и објекти.Па ние ќе направиме сè што можеме за д

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер�

★★★★★.Она што удобен начин за вас да се најде тоа на прв поглед.Може да има некои суптилни разлики пом�

Дојде и изберете! ! ! ★★★★★ ★ПОПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА★ Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни �

Материја тип на : Нерѓосувачки Челик; Бр.на парчиња : 1; Капацитет : 1000 ML; Боја : Сребро;.Изолација тип : Двое�

★ГОЛЕМИНА★ големината е 26*6 ✔[Солиден И Издржливи]:Оваа термичка изолација шише користи рѓадоказ нерѓ

ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓ�

ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓ�

[Здрав материјал] внатрешниот контејнер на вакуум термос е направен на 304 нерѓосувачки челик, кој е коро�

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

ШИРОК УСТАТА : Широк устата на дијаметар 2.ШИРОК УСТАТА : Широк устата на дијаметар 2.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Тоа м�

Чаши.Кафе.Термички Кригла.Рака Првенство.Вода Првенство 1 Карактеристики : задебелена увеселителен пар�

Se Habla Spanglish Шпанска Жаргон 22oz Вакуум Изолирани Шише Бело 12 мл.Sipper вино гимнастик.Двоен ѕид од не ' рѓосува�

Забелешка Поради разни фактори мерење, 12 см грешка при мерење и боја разлика дали е дозволено.Јас ќе ви о

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Нашиот дизајн е уникатен и различен од другите хидратација производи на пазарот.За они�

Шише за вода чизми се добри за заштита на вашиот контејнери од учениците и гребнатини да се прошири шише

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

【Лесно да се Носат】 Изградена за лесно за пиење во движење, капакот е течење доказ кога млазницата е во

Одговара 1224 оз : големината е 8.3*6.7*9.5 cm / 3.3*2.6*3.7 во.Погоден за повеќето кафе чаши, чаши, шишиња со вода, харт�

Одговара 1224 оз : големината е 8.3*6.7*9.5 cm / 3.3*2.6*3.7 во.Погоден за повеќето кафе чаши, чаши, шишиња со вода, харт�

★Премиум Квалитет : Овој вакуум првенство е направен од нерѓосувачки челик и хранаодделение PP материја

Подарок : Овие Нерѓосувачки Челик Термос Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста / Благодарноста / Бо�

Направени Од Храна Одделение Пластика, Abs, Задебелување И АнтиПропадна Дизајн На Купот На Дното.Лесно Да

Вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик двапати ѕид топлина за зачувување на кафе, висококвалитетни phe

Материјал : купот На телото е направено од нерѓосувачки челик, и додатоци се направени од храна одделени

Материјал : стакло.Стил : Нордиските стил.Боја класификација : црна, бела, зелена, црвена, кафе боја.Три цр

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

[600ml Големи Изолирани Шише за Вода] : 10 [Функционална Шише за Вода за Спорт] : Нашата изолација шише за вода

Боја : Golden Retriever Нерѓосувачки Челик Шише За Вода Материјал Опис : Изолирани Од Не ' Рѓосувачки Челик,Стп К�

Забелешка : за да Додадете врела вода да купот, не користете цевчиња кога пијат за да се спречат изгорени