Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Inhomer Наутички Водител на Чамци Кит Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз Термо Кригла Спорт Вода Колба, Двојно Ѕидови, се Задржи Топл

Inhomer Наутички Водител на Чамци Кит Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз Термо Кригла

DEN 926.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Совршена големина : 17 унца/500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца и возрасни да се користи.Тие се, исто така, совршено се вклопуваат во вашиот автомобил купот на носителот.Чувајте пијалаци ладни & жешка : да се Чува вашите пијалаци мраз ладно за 24 часа и топла за 12 часа во рамките на нашите високо врши изолирани шише за вода.На Колба е направен од двојно ѕидови од не ' Рѓосувачки челик кој е 100% BPA free и нетоксичен.Тоа никогаш не ќе го оставам некој метален вкус или ' рѓа.Пиење повеќе вода со ова шише за вода, погоден за секоја спортски активности, работа, училиште и било сценарио во вашиот секојдневен живот.Совршена како подарок за пријателите и семејството—песна едни со други напредокот и да се направи остане хидриран забавна активност!.Овој Термос Шише за Вода има течност капацитет за складирање на 17oz (500ml прибл.) што е доволно за едно лице за користење на времето.Нерѓосувачки челик лагер и надворешната школка Двоен ѕид вакуум изградба се вклопат за повеќето купот на сопствениците на автомобили и кеси.Тоа ќе води пијалоци потопла, кулер, новак подолго.Компактен и лесен дизајн ви овозможува лесно да го носат тоа каде и да одите.Со овој вакуум колба, топлина и студ на пијалаци се заштитени креирање на виртуелна airless просторот околу течности кои го одржуваат на температура.Прекрасен подарок за вашите пријатели, мајка, татко, неа и за него!Спецификации : Димензии : 10×2.6 инчи Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Thermoses Шише Капацитет : 500 ML на Пакет : 1x Thermoses Шише за Вода.

Спецификација

Избор на клиент