Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Esquirla Pack 2 23 Еластична Drawstring Threader Шиење Алатка за Панталони Sweatpants Дуксери

Esquirla Pack 2 23 Еластична Drawstring Threader Шиење Алатка за Панталони Sweatpants Дуксери

DEN 215.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина : пластични drawstring threader е 23inch/58cm во должина,тоа може да оди преку 2,5 mm на јаже.Заштеда на Време : флексибилни drawstring threader може да ви помогне да заштедите многу време и обезбедува со многу удобност и голема practicability кога го замени drawstrings, без да го оштети вашата облека.Широк Апликации : погоден за замена или додавање на drawstrings, како што панталони, вежбање костуми, sweatpants, шорцеви, плива водови, палта, дуксери, чевли laces, tote торба,итн.добар помошник во секојдневниот живот.Материјал : Пластика.Лесен за Користење : само треба нишка drawstring или преку око или ткаат преку двете очи за да ги држат цврсто, и потоа вметнете тапи крајот на threader во обвивка, се повлече threader преку обвивка додека drawstring е целосно навој во обвивка.Опис : Големина : пластични drawstring threader е 23inch/58cm во должина,тоа може да оди преку 2,5 mm на јаже - Лесна за Употреба : само треба нишка drawstring или преку око или ткаат преку двете очи за да ги држат цврсто, и потоа вметнете тапи крајот на threader во обвивка, се повлече threader преку обвивка додека drawstring е целосно навој во обвивка - Save Time : флексибилен drawstring threader може да ви помогне да заштедите многу време и обезбедува со многу удобност и голема practicability кога го замени drawstrings, не го оштети вашата облека - Широк Апликации : погоден за замена или додавање на drawstrings, како што панталони, вежбање костуми, sweatpants, шорцеви, плива водови, палта, дуксери, чевли laces, tote торба,итн.добар помошник во дневниот life Specification : - Материјал : Пластика - Вкупна Должина : Околу. 58cm/22.8 инчен - Дупка Големина : Прибл. 1.1 x 0.2 cm/0.43 x 0.07 инч, 1.7x0.25cm/0.67x0.10inch Package Вклучува : 2 Парчиња гума за џвакање Јаже Threader Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Спецификација

Избор на клиент