Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Kuryakyn 5943 Thresher Handlebar Костец за Гас и Спојката, Електронски Контролен: 2008-19 Харли-Дејвидсон Мотори, Црн Сатен, 1 Пар

Kuryakyn 5943 Thresher Handlebar Костец за Гас и Спојката, Електронски Контролен: 2008-19 Харли-Дејвидсон Мотори, Црн Сатен,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Уникатен дизајн е специјално направен за Харли-Дејвидсон електрични гас мотоцикли.Ајкула заби инспириран текстура EPDM гума давајќи ви ултра-меки, вибрации-dampening удобност.Карактеристики мал дијаметар со суптилна дланка издува за удобно се чувствуваат и ергономски контури на обликот на вашите раце.Вклучува (1) Сатен црна спојки страна зафат, (1) сатен црна гас страна зафат; предложи алатки за инсталација (не се вклучени) : torx возачи во собата, сет од хексадецимален клучеви, комунални нож, 80-100 ронки sandpaper и лепило растворувач.Компатибилен со Харли-Дејвидсон модели : '08-'19 H-D Модели со Електронски Контролен (исклучува '18-'19 FLTRXSE).Стил : Електронски Гас | Боја : Црн Сатен.

Спецификација

Избор на клиент