Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NICROLANDEE Црното Злато Партија Украси - 12 КОМПЈУТЕРИ Црното Злато Бела Ткиво Хартија Пом Poms за Свадба, Роденден, новогодишната ноќ Партија 2022, Дипломирањето Décor, Булчин

NICROLANDEE Црното Злато Партија Украси - 12 КОМПЈУТЕРИ Црното Злато Бела Ткиво Хартија Пом Poms за Свадба, Роденден, новогодишната

DEN 311.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ве молиме, чувајте ги подалеку од пламен и директни извори на топлина. 3 X 8 Инчен Хартија Пом Пом (1 X Злато; 2 X Слонова Коска).Оригинален дизајн со NICROLANDEE.ВНИМАНИЕ : .БОЈА ФОРМУЛАЦИЈА - Секоја боја е внимателно обоена за да се задоволат црна и златна партија декорација боја тренд, кој ќе биде убаво боја и привлечна за декорација. 4 X 10 Инчен Хартија Пом Пом (1 X Црното; 1 X Злато; 1 X Слонова Коска; 2 X Белата Златна Фолија Polka Точки).ние сме ли опфатени!.2022 НОВА ГОДИНА НАСТАН МАТЕРИЈАЛИ - Содржи 3 парчиња на секоја големина : 12", 10", 8" - секоја големина доаѓа во различни бои. - Висат на сите елементи на најсоодветен и светло место, тоа ќе го направи вашата декорација прекрасни.ПАРТИЈА УКРАСИ ОД EPIQUE ПРИЛИКИ!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ - Ние само го користите повеќето бујна количини на висок квалитет на ткиво хартија за да се осигури дека конечната ткиво хартија пом poms ќе резултира во совршен круг цвет топка.Пакетот Вклучува : .

Спецификација

Избор на клиент