Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Брзо Мастила Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Dell 2130cn / 2135cn Висок Принос (Магента)

Брзо Мастила Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Dell 2130cn / 2135cn Висок Принос (Магента)

DEN 215.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

За употреба во Dell : Боја Ласерски 2130cn & 2135 CN.Страница Принос : 2500. Рок На Траење : 12-18 Месеци.Боја : Магента.Употребата на резервни замена касети и резерви не празнина вашиот печатач е гаранција.Компатибилен Тонер за да го замени Dell T109 C Висок Принос Магента Тонер Кертриџ за употреба во Dell Боја Ласерски 2130cn, Dell Боја Ласерски 2135cn.

Спецификација

Избор на клиент