Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Брзо Мастила Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Dell H625/H825 (Магента)

Брзо Мастила Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Dell H625/H825 (Магента)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

За употреба во : Dell H625cdw,Dell H825cdw,Dell S2825cdn.Страница Принос : 2500. Рок На Траење : 24-36 Месеци.Боја : Магента.Употребата на резервни замена касети и резерви не празнина вашиот печатач е гаранција.Мастило опции за стотици популарни печатач модели.Печати документи, училишни проекти & фотографии за помалку.Се повеќе прави со висок принос касети.SPEEDYINKS касети се испорача висококвалитетни и во согласност отпечатоци секој пат спречување на отпад за да го зачувате вашиот труд, време и пари.Висок Капацитет/Принос Произведува живописни исчезнат-доказ бои & чист црн текст во совршена чистота.Брзо да се произведуваат високо квалитетни отпечатоци да се спореди со исклучително високи цени на ОЕМ касети, но во мал дел од трошоците.Најдете ниска цена тонер кертриџ за која било големина канцеларија.Се нагоре за годината со нашите мулти пак сет (одберете касети достапен во две пакети, пет пакети и десет пакети!).Брза испорака во сите наши светски пазари!.SPEEDYINKS е водечки провајдер на компатибилни тонер касети дека е горд на плански производство и тестирање на секој кертриџ за да се обезбеди висок капацитет перформанси, компатибилност и сигурност.Дизајнирани, произведени и тестирани за висок калибар и сигурен перформанси од страна на нашите роботски производство објект.Секој кертриџ е точно тестирани за да ги помине сите строги STMC процеси и да биде целосно функционална на сите компатибилни печатачи.Нашите пријателски тим љубов зборува мастило и тонер!Имам едно прашање за некој производ или ви треба помош со инсталирање?Ние сме тука за вас!.Бидејќи на нашите високи стандарди, SPEEDYINKS самоуверено грб сите негови патрони со 100% задоволство залог, па можете да ги купите на своите касети со доверба.

Спецификација

Избор на клиент