Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SITAER 30 Пакет Чупка Топки Мачка Играчки Mylar Маче Чупка Играчка Топки (Случаен Боја)

SITAER 30 Пакет Чупка Топки Мачка Играчки Mylar Маче Чупка Играчка Топки (Случаен Боја)

DEN 407.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

Смешни интерактивни мачка играчки за мачка играње и вежбање.Изработени од мек & лесни Mylar текстура во светли металик.Интересно Crinkly Звуци .Ќе Маче ќе пукнам со мачка топката играчка што го прави чупка звук кога се репродуцира. 1.5 инчен ширина топки, Спакувани на 30 компјутери топки ( Случаен Боја). 30 Пакет Чупка Топки Мачка Играчки Mylar Чупка Топки (Случаен Боја).

Спецификација

Избор на клиент