Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
8 Компјутери/многу Силиконската Гума Подлога за Шише Ограничување Машина 30-40 Mm

8 Компјутери/многу Силиконската Гума Подлога за Шише Ограничување Машина 30-40 Mm

DEN 1400.16
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина : 30-40mm.Употреба : Комерцијална Производство.is_customized : Нема.Тип : Рака Алатка Делови.Опис : Оваа гумена подлога главно се користи за unscrewing и затегнување на видови на завртка капа.Технички Specification Material : Силикон Rubber Standard : 30-40 mm Quantity : 8 компјутери / lot Service живот : 999 пати (просек)Опсег на примена : рачен пневматски / електрични шише ограничување machine Item Спецификација : Големина : 30-40mm Usage : Комерцијална Manufactureis_customized : No Type : Рака Алатка Делови.

Спецификација

Избор на клиент