Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
POR-15 Висока Температура на Боја - Колектор Сиво - 15 fl. Оз. - Висока Топлина Отпорни Бои - Withstands Температури Од 1200°F | Време & Отпорни На Влага

POR-15 Висока Температура на Боја - Колектор Сиво - 15 fl. Оз. - Висока Топлина Отпорни Бои - Withstands Температури Од

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Наслика сите голи области со две палта.Ги исполнува или го надминува својства и барања на МИЛИ-C-13370.Нашата висока температура боја обезбедува тешка отпорни на корозија заврши кој ги штити против времето, сол, и влага.Ги исполнува или го надминува својства и барања на МИЛИ-C-13370.Познат по непобедлива на 3-чекор запре рѓа систем, POR-15 е доверлив од страна на DIY & Професионалци.8°C и ќе се спротивстави на напукнување, chipping, и пилинг. ✅ АПЛИКАЦИЈА - Сите површини мора да биде чист и слободен од сите нечистотии, лабава рѓа, масло, маст, восок, сапун, изгубат боја & било друга работа.Може да се користи на сите автомобили, домашни или странски. ✅ ТЕШКИ & ИЗДРЖЛИВИ - Обновување и заштита на метални површини предмет на екстремната топлина. ✅ КОГА МИ Е ПОТРЕБНО ОВА? - POR-15 Топлина Отпорни, Бојата е најмногу униформа топлина-отпорни слој достапна насекаде и ќе се одржи богата, брилијантни бои без гори исклучување или discoloring.Ние сме посветени на иновации, контрола на квалитет, и одличен услуги на клиентите.

Спецификација

Избор на клиент