Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Zwj Туш Полици Агол Бања Стаклена Полица на Ѕидот Монтирани на 304 Нерѓосувачки Челик Решетката за Кујна Condiment Шампон Уредната Здрав Трајни 25~55cm xindekaishi721 (Големина : 55cm)

Zwj Туш Полици Агол Бања Стаклена Полица на Ѕидот Монтирани на 304 Нерѓосувачки Челик Решетката за Кујна Condiment Шампон

DEN 1060.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

✽ БЕЗБЕДНОСТ & RUGGEDNESS : решетката е направен на висока јачина калено стакло, што е силна во товар, не се кршливи, безбеден и сигурен. ✽ СТАКЛО COUNTERTOP : калено стакло чување на countertop, без пепел, лесен за чистење, силна носивоста, може да поставите повеќе предмети. ✽ БРАНЕА КРАЈ : Рака бранеа од нерѓосувачки челик заврши (животната средина-пријателски процес, без хемикалии кои се вклучени), се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions, и tarnishing. ✽ ВИСОКО-КВАЛИТЕТЕН ЧЕЛИК : решетката е направен од високо-квалитет на челик, кој не е лесно да ' рѓа и да се оштети. ✽ ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Контактирајте со нас како сигурен пријатели ако не се чувствуваат задоволни.Спецификација на производот : Product материјал : metal Product тип : полица, складирање полица, цвет мирување, агол рамка, итн.Применливи сцена : бања, комунални соба, дневна соба, градинка, кујна, многу погодни за чување во аголот од бањата.Карактеристики : 100% нов висок квалитет.Лесно да се инсталира на било кој ѕид, вклучувајќи хардвер.Користете полици за чување на шампони, производи за чистење, за нега на кожата производи, козметика, цвет садови, итн.Одржување : 1. Користете чиста вода и избрише со памук cloth2. Ги нежно со влажна крпа или сапун или паста за заби, а потоа исплакнете со water Note : Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со фотографијата.100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка и благо боја разлика, времето за испорака е 15-20 дена.Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.

Спецификација

Избор на клиент