Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cabilock 1pc Бања Организатор Виси Простор за Заштеда на енергија Преносни Бања Прибор Туш Caddy за Туш Гел-Шампон Сапун Жилети клима уред

Cabilock 1pc Бања Организатор Виси Простор за Заштеда на енергија Преносни Бања Прибор Туш Caddy за Туш Гел-Шампон Сапун

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесно да се откажам на вашиот постоечки туш завеса прстени.Совршен за организирање на вашиот шампон, клима уред, телото се мијат и деца играчки.Заштедете повеќе простор за вашата бања и да се направи уредна бања средина.Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив.Опис Дали сте се уште размислува како да се справи со toiletries и дете играчки во бањата?Фрли далеку или промена на истите во мали, не се добар избор.Но со помош на нашите високо квалитетни бања организатор, повеќе простор ќе биде зачувана вашата бања и уредна средина може да биде создадена за вас и вашето семејство.Карактеристики - Боја : Небо-сина. - Материјал : Полиестер. Големина На : Прибл. 63x35x0.1cm. - Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив. - Совршени за организирање на вашиот шампон, клима уред, телото се мијат и деца играчки. - Лесно да се откажам на вашиот постоечки туш завеса прстени. - Заштедете повеќе простор за вашата бања и да се направи уредна бања средина.Пакет Including1 x Мрежа Туш Организаторот.

Спецификација

Избор на клиент