Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
better18 Водоотпорен Туш Радио, Мини Преносни AM FM Туш Радио, Вграден Звучник, Мулти Бенд Покриеност, на Ниво 5 Водоотпорен, Погоден за Домашни Тоалет, Канцеларија, Дневна

better18 Водоотпорен Туш Радио, Мини Преносни AM FM Туш Радио, Вграден Звучник, Мулти Бенд Покриеност, на Ниво 5 Водоотпорен,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Огноотпорни АБС материјал, УВ третман, не е лесно да се процени.Достапни Радио Станици Количина : Тоа може да добие повеќе од 20 FM/AM радио станици.Можете лесно може да го изберете ја вашата омилена радио станица.Лесен за Употреба : Компактен дизајн со knob за контрола на јачината на звукот и вграден звучник за да се направи вашиот туш искуство повеќе интересно.Можете лесно може да го изберете ја вашата омилена радио станица. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ви овозможува да слушате музика и вести.Достапни Радио Станици Количина : Тоа може да добие повеќе од 20 FM/AM радио станици.Преносни : Компактен и пренослив дизајн, лесно да се стави на мијалникот или бања рек, не преземањето на просторот.Белешки : Живот водоотпорен, погоден за тоалет и за кујна или за употреба на отворено, но не се користат во вода.Преносни : Компактен и пренослив дизајн, лесно да се стави на мијалникот или бања рек, не преземањето на просторот.Карактеристики : Мулти бенд покриеност, автоматско пребарување сигнал, јасен глас, силен сигнал.Батеријата Управувани : Напојува со 3 АА батерии (не се вклучени, ве молиме да се купи во прилог).Ви овозможува да слушате музика и вести додека туширање за одмор.5 W SNR : 35db Фреквенција : 50 Hz Големина(L x W x H) : Околу 15 x 5.

Спецификација

Избор на клиент