Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
OPERNEE Туш Squeegee со Себе Лепило Кука, 14 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Squeegee Почиста, Сите Намена Прозорец Scraper за Бања Врати, Огледало, Windows и Автомобил Стакло, Светлина Злато

OPERNEE Туш Squeegee со Себе Лепило Кука, 14 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Squeegee Почиста, Сите Намена Прозорец Scraper

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

OPPERNEE Туш Squeegee Нерѓосувачки Челик.OPPERNEE туш squeegee е направен на премијата гума ножот и нерѓосувачки челик.Тоа може ефикасно да се брише водата прокапница исклучи било рамно мазни површини брзо и лесно.и одржување на прозорецот или огледало далеку од дополнителни штети и гребнатини.Функција : . 1. Издржлив Материјал : Squeegee е направен од дамка челик и гума, на јадицата се вакуум морон. 2. Монтажни Уред : squeegee ножот и да се справи со се прицврстени со завртки,многу цврст. 3. Лесен за Инсталација : Нема дупчење, само стави моќен вакуум вшмукување кука се придржува безбедно да било мазна површина, кои висат squeegee.OPPERNEE туш squeegee е направен на премијата гума ножот и нерѓосувачки челик.Тоа може ефикасно да се брише водата прокапница исклучи било рамно мазни површини брзо и лесно.и одржување на прозорецот или огледало далеку од дополнителни штети и гребнатини.Пакет Содржина : . 1 x Делукс Нерѓосувачки Челик Стакло на Прозорец за Squeegee. 1 x Лепило за Монтажа Кука.Големина : 14 Инчи.Тежина : 211g.

Спецификација

Избор на клиент