Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Круг Удар Занает Дупка Удар Форми - Круг Scrapbooking Перфоратор Форми Сет, Хартија Круг Punchers со Различна Големина Изработката Дизајни за Карта во донесувањето Одлуки DIY ?

Круг Удар Занает Дупка Удар Форми - Круг Scrapbooking Перфоратор Форми Сет, Хартија Круг Punchers со Различна Големина

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Круг Удар Направи посебен уметнички дела со вашата имагинација со 5 големина на круг хартија удар.Дизајн на DIY уметнички дела како подарок, честитки, плик, scrapbooks дневник, фото албум на вашите пријатели.Лесно да се Удар Стави на хартија во хартија круг удар, потоа притиснете дупка удар, а потоа ќе се свртат околу тоа малку да се отвори на долниот капак за да се добие кругот од хартија форми. 5 Големина на Круг Занает Удар( 5 Големина : 0.3" / 0.6" / 1" / 1.5" / 2" инч) .Постојат розова и сина хартија удар, совршен за момчиња и девојки, како и. 5 големина дупка хартија удари за вас и вашите деца да изберат да се збогатени вашиот уметнички дела.Сина и Жолта Paperes Вклучени На бележник дупка удар доаѓа со сина и жолта хартија, може да создадете уметнички дела кога ќе ја добијат веднаш.Долниот Капакдното на кружни занает хартија удар може да се соберат на многу форми ќе удар надвор, тогаш нема да се паднати хартија се плеткаш вашето биро.Пакет од 10 Трудови Вклучени.На бележник круг удар доаѓа со 5 PCS сина хартија и 5 PCS жолта трудови, може да создадете уметнички дела кога ќе ја добијат веднаш. 5 Големина На Круг Занает Удар.Добиете 5 големина (0.3 / 0.6 / 1 / 1.5 / 2 inch) круг удар да се трошат вашето време со вашите деца, да се направи посебен уметнички дела, тоа ќе биде прекрасно да се игра заедно со вашето семејство!.

Спецификација

Избор на клиент