Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Colcolo Сечење на Железо Тешко Сечење на Табли за Удирање Дупка Печат

Colcolo Сечење на Железо Тешко Сечење на Табли за Удирање Дупка Печат

DEN 287.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Се користи за да се намали кожа без оштетување на остри рабови.Големина : Прибл. 12.3x22.7x0.9cm/4.84x8.94x0.35 инчи.Голема дупка за удари, печат алатки и кожа сечење машина.Тешко Сечење Одбор Дупка Удирање Печат Алатка, Кожа работници удар одбор.Материјал : Пластични,Која има еластичноста и Масло, Отпорен на Корозија, Растворувач Отпорни, Висока Температура Отпорни, Анти-стареењето Специјален Материјал.Опис : - Тешко Сечење Одбор Дупка Удирање Печат Алатка, Кожа работници удар одбор, - Голема дупка за удари, печат алатки и кожа сечење машина - се Користи да се намали кожа без оштетување на остри рабови - Материјал : Пластични,Која има еластичноста и Масло, Отпорен на Корозија, Растворувач Отпорни, Висока Температура Отпорни, Анти-стареењето Посебен Материјал - Size : Прибл. 12.3x22.7x0.9cm/4.84x8.94x0.35 inch Package Вклучува : 1 Парче Удирање Одбор : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Спецификација

Избор на клиент