Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
koulate Полу-Круг Машина, Кожа Занает Алатки Седло Изработка на Алатки DIY Кожа Занает за Ремен за околу Рака Паричникот Торба (4#)

koulate Полу-Круг Машина, Кожа Занает Алатки Седло Изработка на Алатки DIY Кожа Занает за Ремен за околу Рака Паричникот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Функција : се Направени од издржлив и цврст челик, долготрајни и носат-отпорни.Погоден За обработка на крајот на паричникот картичка случај,појас ,watchband ,чанта, итн.дупка удирање за кожа занает.Ова е добар помошник за финиш на кожа занает.Со semicircle дијаметар спецификации белег на справи со крај.Оваа кожа удар е прилично лесен за употреба.Карактеристики : Материјал : A3 челик Боја : сребро Количина : 1 BUC Должина : околу 10 cm /3.94 инчен Големина(Опционално) : 1# 10мм/0.39 инчен,2# 20mm/0.79 инчен, 3#25мм/0.98 инчен, 4#30мм /1.18 инчен Пакет се Вклучени : 1 x Половина-Тркалезна Форма Машина Удар Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве Молиме овозможи 1-5мм се разликува.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификација

Избор на клиент