Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Полу‑Круг Машина, Кожа Занает Алатки Не се Лизга се Справи со Дебели Удар Тело Алатка Челик за Изработка на Рачно Изработени Вреќи за Правење на Кожни производи за

Полу‑Круг Машина, Кожа Занает Алатки Не се Лизга се Справи со Дебели Удар Тело Алатка Челик за Изработка на Рачно Изработени

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Производот има не се лизга рачка, парична казна и површината, и удобен зафат.Донесе квалитетна алатка челик материјал, погоден за правење на кожа и кожни производи, рачно изработени чанти, итн.Доаѓаат со на острината на работ, лесно да навлезат кожа, дури и дебела кожа, многу практични.Полу‑круг машина удар имаат дебели удар на телото, зацврстување на носивоста, и лесно сечење.Полу‑круг чип празнење пристаниште, не е лесно да го блокираат, што се користи за чистење на кожа отпад.Функција : 1. Доаѓаат со на острината на работ, лесно да навлезат кожа, дури и дебела кожа, многу practical2. Полу‑круг чип празнење пристаниште, не е лесно да го блокираат, што се користи за чистење на кожа waste3. Производот има не се лизга рачка, парична казна и површина, и удобно grip4. Полу‑круг машина удар имаат дебели удар на телото, зацврстување на носивоста, и лесно cutting5. Донесе квалитетна алатка челик материјал, погоден за правење на кожа и кожни производи, рачно изработени чанти, итн.Спецификација : Предмет Тип : Полу-Круг Punch Material : Алатка steel Uses : Кожа и кожни производи, рачно изработени чанти, итн.Спецификација : Дијаметар : Прибл. 25мм / 1in, 30мм / 1.2 in Punching Должина : Околу. 120mm / 4.7 во Пакет Листа : 1 x Полу-Круг Удар.

Спецификација

Item Type:
Half-Round Punch
Material:
Tool steel
Uses:
Leather and leather goods, hand-made bags, etc.
Specification:
Diameter
Punching Length:
Approx. 120mm / 4.7in
Package List:
1 x Half-Round Punch :

Избор на клиент