Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
YIXIN2013SHOP Кристална Топка Природни Аметист Кристалната Топка, Стаклена Топка со База Заградата Фенг Шуи Топката Среќен Трансфер на Фенг Шуи се Отвори Светлина Топка?

YIXIN2013SHOP Кристална Топка Природни Аметист Кристалната Топка, Стаклена Топка со База Заградата Фенг Шуи Топката Среќен

DEN 1368.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Овој кристал топката користи добар квалитет кристално.Форма на сфера претставува совршенство. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.На кристална топка има многу добра транспарентност, полн круг и добра текстура.Ова е многу добар енергија топката.9 во), голем дијаметар 12 cm (4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.На кристална топка има добра симболично значење и е исто така фенг шуи топката. Овој кристал топката е направен од природни кристали.Јасно е кристално bilieved да го исчистите вашиот ум и апсорбира сонце и месечина за да се подобри дивинација способност.Убава кристална топка, исто така може да се користи како украс, откако е поставена. На база на направен од високо-квалитет дрво е издржлив, не згаснат, и е стабилна и цврста.1), среден дијаметар од 10 цм (3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.Кристали може да ги привлече богатството, чистина и добрина.прашува : 1.Кога ќе се ставаат дома, тоа може да го направи дома полно со живот.Применливи места : погоден за компании, финансиски соби, продавници, куќи, хотели, cashiers, итн.На кристална топка, го симболизира среќа и безбедност. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.Име на производ : кристал ball Product материјал : аметист топката, дрвени base Specifications : Мал дијаметар 8cm (во 3.Luxuriant кристално јасно централен или колекција може да додадете светлината и хармонија во вашиот живот простор или студио, најдобрата идеја за вашиот дом или канцеларија декорација или магија играчки, особено како изненаден подарок.

Спецификација

Избор на клиент