Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Packitsafe 240 Листови на Браун MG Ткиво Хартија 20 x 30-инчен, Киселина Слободни, Занает Боја на Хартија и Количества на Листови Наведени Браун

Packitsafe 240 Листови на Браун MG Ткиво Хартија 20 x 30-инчен, Киселина Слободни, Занает Боја на Хартија и Количества

DEN 383.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

* Големина приближна 50cm x 75см / 20" x 30" сите количини се приближни. * Материјал - полна боја ткиво хартија, 16gsm, благ сјај на една страна. * Употреба - одлична за употреба кога складирање на предмети, декоративни пакување исто така се користи за уметност и занает проекти. * Забелешка : боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Packitsafe 240 Листови на Браун MG Ткиво Хартија 20 x 30-инчен, Киселина Слободни, Занает Боја на Хартија и Количества на Листови Наведени Браун.

Спецификација

Избор на клиент