Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Обичај Удобност USB Флеш Диск - 64MB (Бел) - 25 КОМПЈУТЕРИ - $6.89/EA - Промотивен Производ со Вашето Лого/Рефус/трговија на Големо

Обичај Удобност USB Флеш Диск - 64MB (Бел) - 25 КОМПЈУТЕРИ - $6.89/EA - Промотивен Производ со Вашето Лого/Рефус/трговија

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгледа како на производот за вашиот конечното одобрување пред да се печати.Ние ќе го задржи ревидирање додека не сте задоволни со тоа како изгледа.НЕМА СКРИЕНИ ТРОШОЦИ : До два боја отпечаток се вклучени во вкупниот број.Нема дополнителни setup такси.USB Пенкало е Прифатлива Повторно.Стилот на Удобност карактеристики : (1) "удобно" цена на речиси иста цена како редовни флеш диск(2) "утеха" фит за USB; заклучен во место со магнет, а сепак лесен за пристап(3) "утеха" зафат â€" 3-двострано гума зафат го прави лесно да се напише со и задржете.Дополнително, стил на Удобност карактеристики 3 одделни печати области за повеќе брендирање и повеќе впечатоци.

Спецификација

Избор на клиент