Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
USB C ПД Женски Тип В Машки да Автомобил 12V Приклучок Моќ Кабел со Напон Екранот

USB C ПД Женски Тип В Машки да Автомобил 12V Приклучок Моќ Кабел со Напон Екранот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Се конвертира енергија од Типот-C пристаништето во автомобил 12 V моќност штекер.Овој Тип-C чекор до кабел имаат широк спектар на примена во автомобил, rv и велосипед. 2in1 дизајн,поддршка Тип-C женски или Тип-C машки текст,со Излезен Напон Екранот,лесен за употреба.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Тип В Машки Да Автомобил 12 V Приклучок Женски Конвертор Адаптер Кабел Тип 1 X В женски женски конвертор.Карактеристики : Материјал : АБС Боја : Црна Кабел Должина : 30cm,50cm,100cm,300cm(optional) Type C текст : со 12 V-20 V излез PD полнач за во Автомобил приклучок за излез : 12 V DC max 65 Wmax Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Лесно да моќта на вашиот автомобил електронска опрема со екстра моќ(на пример, како еден Вид C pd моќ банкар или ѕид PD полначот).Опис : Карактеристики : Кога USB C Type-C текст 12 V max,Автомобил моќ Приклучок за излез 12 V,вашиот Тип-C pd адаптерот мора со 12 V да 20 V излезна функција,кога стандарден Тип-C PD текст е 20 V,Автомобил Моќ Приклучок за излез 12 V. 2in1 дизајн,поддршка Тип-C женски или Тип-C машки текст,со Излезен Напон Екранот,лесен за употреба.Карактеристики : .Се конвертира енергија од Типот-C пристаништето во автомобил 12 V моќност штекер.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Спецификација

Избор на клиент