Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CELINI USB C Центар за MacBook, 7 во 2 USB C Адаптер Компатибилен со USB C Порта, 87W Моќ Испорака, 4K HDMI, USB Ц и 2 USB Податочен Пристаништа, SD и микро sd Читач на картички

CELINI USB C Центар за MacBook, 7 во 2 USB C Адаптер Компатибилен со USB C Порта, 87W Моќ Испорака, 4K HDMI, USB Ц и 2

DEN 645.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Доверба] : Користете го нашиот тим е професионална технологија за подобрување на работа ефикасност.SD и микро sd картичка слотови поддршка на речиси сите SD картичка формати за непречен пристап до слики и други медиумски датотеки. 7-во-2 USB-C PD Медиуми Hub The Ултра-Компактен Медиуми, Податоци и Полнење Центар за Mac Book Make најмногу на вашиот Mac Book, со додавање на 7 порти, што ќе ви овозможи да пренос на податоци во секунда, да стримувате медиа во незаменлива јасност, и да се обезбеди висока-брзина помине преку полнење.Answer : ___________________________ Note : Mac Book Air/Pro 2020 со М1 чип може да поддржува само еден монитор.

Спецификација

Избор на клиент