Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MEO PCIE 7 Порти USB3.0 Центар Express Картичка за Проширување Картичка со PCI-Експрес Адаптер Поддршка Win10

MEO PCIE 7 Порти USB3.0 Центар Express Картичка за Проширување Картичка со PCI-Експрес Адаптер Поддршка Win10

DEN 623.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

7 Портен USB 3.0. pci-express.ПРЕКУ Чипсет / NEC Чипсет.SATA адаптер Ide адаптер.Windows 7/Vista /XP /Server 2008 32-/64-малку возачот. 7 Портен USB 3.0 pci-експрес ПРЕКУ Чипсет /NEC Чипсет SATA адаптер Ide адаптер Windows 10/8/7/Vista /XP /Server 2008 32-/64-малку возачот.

Спецификација

Избор на клиент