Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Малку Гигант MBP3-2D-2448-FL Мобилни Клупата Кабинет - Видливи Содржина, 24 x 48, Сива

Малку Гигант MBP3-2D-2448-FL Мобилни Клупата Кабинет - Видливи Содржина, 24 x 48, Сива

DEN 2159.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

Clearview Врати функција внесени се справи и 3 точка latching механизам. 24" x 48". 6" Не-Означување Полиуретан Тркала со Подот Заклучување.Центар Полица.Направен во САД.Сите заварени 12 мерач изградба.Јасен преглед врати безбеден содржина со внесени се справи и 3 точка latching механизам.На врвот работа површина мерки 24" x 48", е 41" висока и е опкружен со задржување на усна на три страни.Не означување 6" x 2" полиуретан casters, 2 цврсти и 2 зглобот, се обезбеди непречено возен перформанси.Кат заклучување на рачка крајот безбедно позиции на workbench.Издржливи прав обложени сива заврши. 2 Заклучување на Вратите и 1 Центар Полица.

Спецификација

Избор на клиент