Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Органски Усна Сјај, Сите природни, Глутен Слободни, Вегетаријанци, без Суровост

Органски Усна Сјај, Сите природни, Глутен Слободни, Вегетаријанци, без Суровост

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

*Сите Природни *90% Органски *Глутен Слободни *Вегетаријанци.Без суровост, Природни Масла, Кокосово Масло & Шеј Путер испорача трајна хидратација, заштитна антиоксиданси.СИТЕ ПРИРОДНИ со Сертифицирани Органски Состојки.Претрупан Усна Сјај е сите природни, конзерванс-слободен формула со инфузија на антиоксиданс-богата ботанички екстракти.Етерични масла, Остава усни чувство влажна, хидриран & претрупан!.Претрупан Усна Сјај конзерванс-слободен формула со инфузија на антиоксиданс-богата ботанички екстракти, етерични масла и пигменти.Природни Масла, Кокосово Масло & Шеј Путер испорача трајна хидратација, заштитна антиоксиданси, и супериорен сјај без stickiness.Претрупан Усна Сјај глајд модели на напор, усните и остава чувство на влага, хидриран & претрупан Вашите усни заслужуваат најдоброто..Сертифицирани Органски Состојки.

Спецификација

Избор на клиент