Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
D&D PowerDrive 8V3750/07 Здружени Појас 1 x 375 ОК 7 Бенд, Aramid

D&D PowerDrive 8V3750/07 Здружени Појас 1 x 375 ОК 7 Бенд, Aramid

DEN 976.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Појас 8 V 1 x 375in ОК 7 Бенд.Сликата може да се покаже различен број на бендови.Производителот име - D&D Power Drive.Произведено во Кина.D&D Power Drive здружени, завиткани V-ремени даде максимум појас перформанси, исто како и нивните еден појас колеги.На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси материјали како еден обвиткани ленти.Компонентите се произведени со користење на најнова во спојувалка за технологија на располагање на глобална основа.

Спецификација

Избор на клиент