Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HBD/Thermoid A18 Премиер Двигател Појас, Гума

HBD/Thermoid A18 Премиер Двигател Појас, Гума

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направен во САД.Премиерот Двигател класичната профил V-појас премиум-номинална за тешки, индустриски апликации.Нафта и отпорни на топлина, статични спроведување.HBD/Thermoid е производство разновиден спектар на моќ пренос појас производи за над 80 години.HBD/Thermoid е производ линии нуди клиенти со различни конфигурации и конструкции од фракционо коњски сили ремени за големи здружени ремени со Kevlar кабелот.HBD/Thermoid појаси се премиум оценет и дизајниран за тешки индустриски апликации.

Спецификација

Избор на клиент