Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
D&D PowerDrive B23M Моќ Кралот Алатка Kevlar Замена Појас, 1 Број на Бендот, Гума

D&D PowerDrive B23M Моќ Кралот Алатка Kevlar Замена Појас, 1 Број на Бендот, Гума

DEN 72.48
 

Достапно за нарачка
Залиха

Појас 4 LK 1/2 x 25in ОК (AK23).Произведено во кина.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 1.0 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Спецификација

Избор на клиент