Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BaseGoal Вата Tee Бејзбол Tee Софтбол Патување Преносни Tee Tripod Стојат Гума Tee за Погодок Обука Пракса со Торба за Носење

BaseGoal Вата Tee Бејзбол Tee Софтбол Патување Преносни Tee Tripod Стојат Гума Tee за Погодок Обука Пракса со Торба за

DEN 863.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тоа ќе се појави во неколку секунди како ќе се одвиваат тоа, и лесно може да се вклопи во торбичката, кога пропадна долу.Smart tripod дизајн на овој пренослив обука tee го прави совршен за сите играчи, без разлика на вашиот сте почетници или професионални играчи.Цел вашите сопствени преносни бејзбол/софтбол тренер денес и започнете да се подобри вашите вештини во право сега.Base Goal Бејзбол/Софтбол Вата Tee.На гума е подвижен, ако треба да се промени easilier.Тоа е достоен за тоа!.Задоволни за Сите Игри На здрав tripod дизајн, преносни и прилагодливи tee висина прави Патување Tee совршен за играчи од најраните лиги .Погодна за внатрешна и надворешна.Таа е изградена за да им помогне на играчите се клуч за зголемување на вата просек, додека на патот.Голема помош за вашиот тренинг.Најдобар hitters не е изграден преку ноќ.Материјал : Челик 19/16mm, гума, завртка.Употреба : се Користи за пластични топки,бејзбол и софтбол Вата Обука Пракса.Ние знаеме како практика е од клучно значење за тој процес, која е каде што нашите патување tee доаѓа во.сакаат да одат на кампување, одат на лов, оди на риболов, прошетка на кучето, и така натаму.Во исто време, тоа е исклучително преносни и лесен за користење, без било какви алатки или хардвер за да се прилагоди на висината за да одговараат за деца и возрасни.djustable Висина : 28" - 45".Боја : Црна.за било какви игри, вата кафези или патување топката.✔ПРЕНОСНИ ДА се ЗЕМЕ : Нови подобрување со носи торба, лесно да се свитка за tee и да ги преземат со торба.✔ВИСОКО ВРЕДНИ : Се прифатени и препорачани од страна на многу професионални и почетници.Патување Tee Про Вата Tee На Патување Tee е високо квалитетен, брз-поставување преносни вата tee со единствена dual-завиткани врвот и лесно приспособување на висина на дршката, без потреба за навртки или други алатки.Овој пренослив патување вата tee е совршен партнер за вашиот бејзбол/софтбол обука, опрема за поставување.

Спецификација

Color:
Black

Избор на клиент