Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2021 SMJQ Нови 2К веб Камера, 1080P Надгради Full HD Web Камера за Компјутер со Приватноста Маска, USB Веб камери со Микрофон Авто Фокус и веб камери за изведување на Наставата, Он

2021 SMJQ Нови 2К веб Камера, 1080P Надгради Full HD Web Камера за Компјутер со Приватноста Маска, USB Веб камери со Микрофон

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

2 K 4 M HD КАМЕРА : 2560*1440 P Quad HD камера може да снима живописни и high-definition видео. 4 MP image sensor испорачува остри и кристално јасна видео на течност 25-30 рамки, специјално дизајнирани за КОМПЈУТЕР со веб Камера.Испорачува остар, мазна видео за Skype разговори и You Tube снимки.Брза И Точна Автофокус : ви Благодариме за автофокус функција, не мора да биде свесен за одржување на стабилен пред камерата цело време.Автофокус функција е во можност да обезбеди вашите видео записи се секогаш остар и кристално јасна.Тоа може да пука во 7 CM макро HD, фокус брзо и прецизно.ПРИВАТНОСТ опфаќа : приватност покритие за веб Камера зафаќа леќа за да се задржи вашата приватност безбеден.На маски, исто така, може да помогне подобро да се заштитат објективот од нечистотија и остатоци за да се осигура вашата видео квалитет, како и продолжување на животниот век на камерата.DUAL СТЕРЕО MICS, Бучава Намалување Дизајн : веб-Камера со Микрофон , изградена-во Бучава-откажување микрофон намалува амбиенталниот шум да се подобри квалитетот на звукот на вашиот видео, На бучавата во позадина се филтрирани, така што ќе може да се јасно да се слушне.Пикап звук и до 3 метри.ПРИКЛУЧЕТЕ се Фокусира : 2 K/1080 P (автофокус) Пакет Содржина : 1 x Веб Камера 1 x Прирачник за Корисникот.

Спецификација

Избор на клиент