Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сузане од Ханс Хансен дански Sterling Silver Вечера Нож 8 3/4

Сузане од Ханс Хансен дански Sterling Silver Вечера Нож 8 3/4

DEN 1531.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Ханс Хансен.Тип : Flatware - Ножеви.СУЗАНЕ ОД ХАНС ХАНСЕН Sterling Silver шупливи се справи со нерѓосувачки нож ВЕЧЕРА НОЖ 8 3/4; во моделот на СУЗАНЕ ОД ХАНС ХАНСЕН.Тоа НЕ е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Спецификација

Избор на клиент