Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Torx Ѕвезда Sockets 1/4 И 3/8 Вози T10 - T60 12pc Поставена На Железнички

Машки Torx Ѕвезда Sockets 1/4 И 3/8 Вози T10 - T60 12pc Поставена На Железнички

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

1/4" ВОЗИ БИТОВИ - T10 / T15 / T20 / T25 / T30 и T40. Машки torx штекерите (подножјата).Плитки torx битови. 3/8" ВОЗИ БИТОВИ - T40 / T45 / T47 / T50 / T55 и T60. Доаѓа на железнички приклучок за лесни за складирање.Професионални torx битови за комерцијални или повремена употреба Машки torx sockets Изработени од хром молибден челик за сила и издржливост 12pc torx битови Плитки torx bits 1/4" и 3/8" вози така ќе одговара на секоја 1/4" и 3/8" вози ratchets / моќ барови итн СЕТ ги ОПФАЌА СЛЕДНИВЕ 1/4" ВОЗИ БИТОВИ - T10 / T15 / T20 / T25 / T30 и T40 3/8" ВОЗИ БИТОВИ - T40 / T45 / T47 / T50 / T55 и T60 Доаѓа на железнички приклучок за поедноставено чување и тренспорт.

Спецификација

Избор на клиент