Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
xiaoruiarui Складирање Пошта Врата на Ѕидот Виси Складирање Торба Виси Торба за Чување Висат Торба со Кука Памук, Лен Ткаенини Ѕид Вратата на Плакарот Виси Складирање То

xiaoruiarui Складирање Пошта Врата на Ѕидот Виси Складирање Торба Виси Торба за Чување Висат Торба со Кука Памук, Лен Ткаенини

DEN 828.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

✿ Памук и лен материјал, униформа бода, силна и одржување на добра форма кога го закачи на ѕид. ✿ Внатрешниот слој е обложена со ЈП, без страв од животот јавните, правење на вашиот складирање торба повеќе издржливи и повеќе погоден за тоалети. ✿ Мулти-џеб дизајн да се соберат различни предмети за домаќинството и помогнат на соба чисти и уредно. ✿ Опремени со 2 куки, метални материјали, постабилна и издржливи, можат да се откажам копчиња, очила итн. ✿ Тие се исто така лесно да се откажам.Можете да ги стави во вратата, плакар, бања, спална соба, кујна, дневна соба, влезот, итн.Име на производ : Ѕид Монтирани Организатор со Hook Product материјал : памук linen Number на производот џебови : 3 џебови / 7 pockets Applicable места : спална соба, кујна, дневна соба, канцеларија, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Надгради дизајн носи поголем и повеќе џебови, тие ќе ви помогне да ги сортира и организира повеќе од другите производи, да ги задржи вашите соба чисти и уредно.

Спецификација

Избор на клиент