Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
GRANNY ВЕЛИ дека 3-Полица Виси Плакарот Организатор, Расклопна Плакарот Виси Полиците, Расадник Виси Организатор, Црна, 28.9 H X 12.2 W X 12.2 D, 1-Пакет

GRANNY ВЕЛИ дека 3-Полица Виси Плакарот Организатор, Расклопна Плакарот Виси Полиците, Расадник Виси Организатор, Црна,

DEN 431.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

3-полица организаторите работат одлично во плакарот, полици и гардероба за чување бебе облека, bibs, крпи, додатоци, booties, пелени, бебешка брише, итн.Секоја полица на бесење на организаторот со undeformable и издржливи брановидни одбор, лесно се поставени, се отстранат, и чиста.Дизајнот на секој слој го спречува предмети од лизгање исклучување случајно, особено на некои мали предмети на децата.Добро направен од лесен, издржливи и перат полиестер ткаенини, нема собрание потребно.Црна е погодна за двете деца и возрасни, лесно е да се поклопува со различни простор за складирање.Колапс рамен простор за заштеда кога не е во употреба или да се земе тоа да патуваат.П : Што е димензија на виси организатор?.A : виси организатор мерки 23.6" H X 12.2" W X 12.2" D, секоја полица е 7.8" H X 12.2" W X 12.2" Г. покрај тоа, кука е 5.3" Ж. П : што Ќе виси полиците се погодни за работа, шкафче?.A : Тоа зависи од висината на вашиот простор.Што виси полица е 28.9" H X 12.2" W X 12.2" Г. П : Како се "усна" дизајн за секоја полица, е дека се корисни?.A : Многу корисни за одржување на предмети од лизгање надвор.

Спецификација

Избор на клиент