Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Радост За Светот О Елка W/Воз, 5.5, Стакло, Украс Metzler Bros, Декоративни Виси Украси, Zkp4508

Радост За Светот О Елка W/Воз, 5.5, Стакло, Украс Metzler Bros, Декоративни Виси Украси, Zkp4508

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Производ Материјал : Стакло.Приближната Објект Големина 5.50 Во H X 3.00 Во W X 2.75 Во D. Супериорен Изработка И Сложена Внимание На Детали.Рака-Насликани И Glittered Во Серија На Трудо-Интензивните Чекори Од Страна На Талентирани Занаетчии.Презентирани Во Подарок Кутија.Радост За Светот О Елка W/ Воз Украс Metzler Bros Zkp4508 - Ова Лесно Glittered Во Злато & Рачно Насликани Во Мат Финиш Оваа Елка Украс Потсетува На Еден Од Пати Заборавени.На Предната страна На Дрвото Има Воз Под. 5.50 Во H X 3.00 Во W X 2.75 Во D. Направен од Стакло.Набавка вклучува 1 Украс.Внатрешна Употреба.Увезени.

Спецификација

Избор на клиент