Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
KLHHG 1PCS Деликатна Торба Бонбони Чанти за Божиќ Дрво Декорација Виси Божиќ Украс

KLHHG 1PCS Деликатна Торба Бонбони Чанти за Божиќ Дрво Декорација Виси Божиќ Украс

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

- Направен од високо-квалитетен материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба. - Кој Дедо Мраз, снешко, elk шема дизајн, кои ќе ве изненади. - Божиќ елементи дизајн, уникатен и класичен, додава Божиќ фестивал атмосфера. - Може да се третираат на вашето семејство, пријатели и соработници како подарок торба. - Стави бонбони, чоколади, играчки, подароци, итн.во овој Божиќ подарок торба да се забавува со пријателите и семејството. -Боја : Избрани Боја-Материјал : лен-Големина : 23.00 X15.00 X0.60cm 9.04 X5.89 X0.24inch - Направен од високо-квалитетен материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.- Кој Дедо Мраз, снешко, elk шема дизајн, кои ќе ве изненади.- Божиќ елементи дизајн, уникатен и класичен, додава Божиќ фестивал атмосфера.- Можете да се третираат на вашето семејство, пријатели и соработници како подарок торба.- Стави бонбони, чоколади, играчки, подароци, итн.во овој Божиќ подарок торба да се забавува со пријателите и семејството.1 x Кенди Божиќ Bag Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Спецификација

Избор на клиент