Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Џија Xing Отворено Преносни Виткање Стол Виткање Стол, Отворено Отворено Стол Виткање Виткање Стол Виткање Стол Кампување Виткање Стол

Џија Xing Отворено Преносни Виткање Стол Виткање Стол, Отворено Отворено Стол Виткање Виткање Стол Виткање Стол Кампување

DEN 1521.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Производот е лесен во тежина, мал простор, и лесно да се носи надвор, донесување погодно корисничко искуство на отворено.Нашите производи се дише и удобно, обезбедување удобен одмор искуство за корисникот.Производот е засилен со дизајн кој гарантира производ стабилност и добра поддршка.Погоден за сите видови на активности на отворено, campers, љубители на планинарењето, авантуристи, кампување, плажи, отворено концерти, спортски настани, итн., како и секој избор за удобност и вонредни.Уникатно дизајнирани седишта, поудобно на пазарот, и ергономски седишта дизајн за да се обезбеди најдобрите удобност и мекост во вашата соба.Мерки на претпазливост : 1 : Прирачник за мерење на производот грешка е 1 см, што е нормално.2 : 100% нови производи, фабрика пратки, остатокот увери за да се купи.3 : време на Испорака е околу 15-20 работни дена.4 : Доколку постои било каква штета, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.5 : Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Нема потпирач големина : 48cm X48cm X74.Постојат парапет големини : 51cm X85cm X82cm.Backrest материјал : Оксфорд ткаенина.Заградата материјал : метал.Носивоста : 90kg.Тежина без потпирачи за раце : 2.6 кг.Парапет производ тежина : за 2,8 кг.боја : сина.Не се лизга мат : Yes.Засилување дизајн : Yes.

Спецификација

Избор на клиент