Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PRO ART 18-Инчни Алуминиумски Straight Edge

PRO ART 18-Инчни Алуминиумски Straight Edge

DEN 273.84
 

Достапно за нарачка
Залиха

Алуминиум straight edge. 18-инчен долго.Изградена на стврднат пролет калено алуминиум.Свила, прикажан во сантиметар и 16ths инчен калибрации. 0.060 дебелина.Pro Art алуминиум straight edge.Алуминиум, прави агли се изградени на стврднат, пролет калено алуминиум.Свила, прикажан во сантиметар и 16ths инчен калибрации, со лесен виси дупка. 0.060 дебелина.Достапни во четири големини.

Спецификација

Избор на клиент