Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Kraft Техника 180-Гума Цврста Рамка K16006

Kraft Техника 180-Гума Цврста Рамка K16006

DEN 739.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Рамки доаѓаат со 30 степен или 34 степен вратот гребло агли, со предните нозе се протега на 0in или 2in.Рамки се дизајнирани за отстранлив пренос плоча за синџир диск 4 и 5-брзини.Користи акции ширина диск кочница тркала, Софтејл-стил сопирачки (pre-2000), оска и adjusters.Прифаќа Софтејл-стил flatside тенкови.Произведено во САД.Рамки доаѓаат со 30 степен или 34 степен вратот гребло агли, со предните нозе се протега на 0in или 2in.Рамки се дизајнирани за отстранлив пренос плоча за синџир диск 4 и 5-брзини.Користи акции ширина диск кочница тркала, Софтејл-стил сопирачки (pre-2000), оска и adjusters.Прифаќа Софтејл-стил flatside тенкови.Произведено во САД. 30 Степен Гребло, 0in Downtube Водат, 1-1/2in Истегнување на ' рбетниот Столб.

Спецификација

Избор на клиент