Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Координатите на географската ширина 64 Дијамант (Opto) MyDye САД Знаме Вратоврска Боја Возачот Голф Пршлен, Изберете Тежина [Печат & Точната Боја Може да се Разликуваат]

Координатите на географската ширина 64 Дијамант (Opto) MyDye САД Знаме Вратоврска Боја Возачот Голф Пршлен, Изберете Тежина

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лет карактеристики : 8 / 6 / -3 / 1 (брзина / планирам / сврти / исчезнат).Најдобар избор за : возач почетник, tailwind дискови, anhyzers.Ве молиме имајте во предвид : печат & точната боја може да се разликуваат.Дијамант Светлина е изборот на диск за почетници, деца и луѓе кои не се фрли многу далеку.Тоа е произведена само во тежини меѓу 145g-159g.што го прави лесно да се фрли и контрола.Тоа има understable лет патека со добра планирам и мали исчезнат.Ние препорачуваме овој диск да играчи во потрага за својот прв возач.Исто така добро за женски играчи.Specifications Flight карактеристики : 8 / 6 / -3 / 1 (брзина / планирам / сврти / избледуваат)Најдобар избор за : возач почетник, tailwind дискови, anhyzers Please забелешка : печат & точната боја може да се разликуваат.

Спецификација

Избор на клиент