Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Координатите на географската ширина 64 Ретро Пукна Дијамантски Диск Голф Возачот | Почетник и Дете Пријателски Фризби Голф Диск | 160g и Под | Пукна Модел и Марка Боја М

Координатите на географската ширина 64 Ретро Пукна Дијамантски Диск Голф Возачот | Почетник и Дете Пријателски Фризби Голф

DEN 719.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

ДЕТЕ ПРИЈАТЕЛСКИ ВОЗАЧОТ - Ширина 64 Ретро Пукна Дијамант е совршен за играчи само на почетокот или играчи со бавно до умерено рака брзини.Овој диск е одличен избор за играчи се само почетна надвор во спортот.ОДЛИЧНО се ЧУВСТВУВАТЕ - Совршен тежина и чувство за почетници.Дијамант Ретро Пукна пластични тежи насекаде од 145g да 159g што го прави многу почетник пријателски опција.Чувство е исто така наменета за играчи само за учење како да се зафат диск правилно.НАЈДОБАР ПОЧЕТНИК ВОЗАЧОТ Лесно да се фрли fairway возачот.Ширина 64 Ретро Пукна Дијамант може да биде лесно да се контролира, како и.Тоа има understable лет патека со добра планирам и мало исчезнат.ЛЕТ РЕЈТИНГ - Ширина 64 Ретро Пукна Дијамант карактеристики на лет рејтингот на Ветер : 8 Планирам : 6 Сврти : -3 Избледи : 1. РЕТРО ПУКНА ПЛАСТИКА - координатите на географската Ширина 64 сакав пластика која би се потсетиме на тоа како таа се користи за да се.За долго време, сме имале барања што треба да се направи дискови кои можат да се раздвојува во повеќе лесно.Тест по тест по тест нè доведоа до оваа нова пластични мешавина дека имаме име Ретро.

Спецификација

Избор на клиент