Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
VTAR Озонската Генератор, 500mg/h Повеќенаменски Озонската Машина за Прочистување Воздух, Вода, Овошје, Зеленчук, четки за заби

VTAR Озонската Генератор, 500mg/h Повеќенаменски Озонската Машина за Прочистување Воздух, Вода, Овошје, Зеленчук, четки

DEN 1199.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Дезинфекција и Deodorization : Ова озонската генератор може да не се користи само за да се прочисти водата, садови овошје и зеленчук, но, исто така, се користи за deodorization, отстранување на лоша миризба или мирис на простории, тоалети и домашни миленици.Негативни Јони и Тајмер : Активирање на оваа функција забрзува прочистување од страна на ослободување негативно-наелектризирани јони кои го прикачите на позитивно-наелектризирани јони (загадувачите) и да предизвика нив да падне на земјата.Можете да поставите тајмер од 5 до 60 минути според различни употреба сценарија.Лесен за употреба : на лесен и компактен дизајн го прави лесно да се движат од живата кујна на просторијата за лесен пристап.Ѕид-монтирани дизајн ви заштедува многу простор.Заврши O3 Прочистувач на Воздух Пакет - Вклучени 1 Монтажни Oxygenating Цевки & 2 Сива Diffuser Камења за Различни Воздухот, Водата Апликации.Лесен за Ракување : Допир копчето лесно,на прочистувач внесете работните државата,и дисплеј панел покажува 00,може да се постави работното време на производ во исто време,секој нежно допирајте времето звук НАГОРЕ или тајмингот за скролување НАДОЛУ,timingincreases или намалува страна.Работната принципот на озонската : со користење на оксидација принципот дека озонската има силна оксидирачки сопственост, озонската може да хемиски реагираат со хемиски материи кои се емитираат чудно мириса, и оксидираат и се распаѓаат нив во не-токсични и без мирис супстанции, со постигнување на ефектот на deodorization.

Спецификација

Избор на клиент