Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Автомобил ветробранското стакло Вшмукување Чаша Планината Држачот за Garmin Nuvi 200 200W 205 205W 250 250W 255 255W 260 260W 265 265T 265WT 270 275 275T 465T 300 310 350 360 370 40 50 600 610 650 660 670 680 1200 1300 1400 700 710 750 755

Автомобил ветробранското стакло Вшмукување Чаша Планината Држачот за Garmin Nuvi 200 200W 205 205W 250 250W 255 255W 260

DEN 233.28
 

Достапно за нарачка
Залиха

Висок квалитет на автомобил ветробранското стакло вшмукување до планината држачот за Garmin GPS.Брод од Кина со следење на број.Силна вшмукување планината Лесно да се инсталира на шофершајбната или табла Топка-и-приклучок стил за лесно clipp и GPS прилагодување на агол База Дијаметар : Прибл. 2.2 инчен / 5.6 cm Топка-глава Дијаметар : Прибл. 0.67 инчен / 1.7 cm Материјал : Пластични Боја : Црна Како да го Користите : ¡¡ Отстрани заштита филм од дното на cupule Планината cupul.

Спецификација

Избор на клиент