Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SCHLAGE F40ORB619CEN Век Колекција Орбита Приватност Knob, Сатен Никел

SCHLAGE F40ORB619CEN Век Колекција Орбита Приватност Knob, Сатен Никел

DEN 1012.56
 

Достапно за нарачка
Залиха

На кревет/бања knob е наменет за употреба на внатрешни врати кои бараат pushbutton заклучување за поголема приватност.Инспириран дизајни и бујна завршува ви даде избор кога станува збор за правење куќа во вашиот дом.Квалитет на материјали и градежни за исклучителни безбедност.Боја : Сатен Никел | Стил : Приватност.

Спецификација

Избор на клиент