Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Прозрачна Музика Жиро Имитација LED Светло Врти Врвот Дрво Жиро Светла Плус Линија Флеш Музика Гиро

Прозрачна Музика Жиро Имитација LED Светло Врти Врвот Дрво Жиро Светла Плус Линија Флеш Музика Гиро

DEN 768.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Features1. Убава : Gyroscope врвот надворешноста постојат две светла, предни со три светла плус инфрацрвена светлина, и прекрасна музика. 2. Лесно да се Игра : Топ проектил насока на стрелките на часовникот три пати, клик, брзо ротација, издадени шарени светлина, многу убава (обично slidably десетици секунди). 3. Принцип : gyroscope или се врти врвот е играчка, наречен Chien.Тоа може да се ротира околу централната оска, жиро совет рамнотежа во една точка.Features1. Убава : Gyroscope врвот надворешноста постојат две светла, предни со три светла плус инфрацрвена светлина, и прекрасна музика 2. Лесно да се Игра : Топ проектил насока на стрелките на часовникот три пати, клик, брзо ротација, издадени шарени светлина, многу убава (обично slidably десетици секунди). 3. Принцип : gyroscope или се врти врвот е играчка, наречен Chien.Тоа може да се ротира околу централната оска, жиро совет рамнотежа во една точка.Description It е Дете симулација на дрво прозрачна музика жиро играчка.Родителите и децата, исто така може да игра заедно, да се зголеми родител-дете односи.Карактеристики : Материјал : пластични Боја : шарени Големина : 6*9 CMPackage се Вклучени : 1 x Прозрачна Музика Gyro Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Спецификација

Избор на клиент