Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Крис.W 24pcs Врзивно Џебови А6 Големина Јасно Патент Пари Коверти за 6-Прстен Врзивно Лаптоп Лабава Лист Кеси, Водоотпорен ПВЦ Торбичка Документ Поднесување Торба Дода

Крис.W 24pcs Врзивно Џебови А6 Големина Јасно Патент Пари Коверти за 6-Прстен Врзивно Лаптоп Лабава Лист Кеси, Водоотпорен

DEN 335.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Заштита и чување на вашите сметки и фактури, без да дупка удар нив, лесен, брз, и одржување на интегритетот.Ги организираат во врзивно џеб, па можете да ги добиете брзо колку и кога треба them Also, овие врзивно џебови, исто така може да бидат заменети со A6 6-прстен врзивно средство, и да додадете некои A6 рефил хартија за да се формира пари буџетски систем, план на вашата дневна expenses Suitable за употреба во разни прилики, без разлика дали тоа е за домашна употреба, училиште или канцеларија, тоа е многу practical Small врзивно џеб може да направи голема difference Widely Користи - Погоден за A6 6 Прстен Врзивно средство - Погодно за Чување на Пари и други Мали Предмети.Нашите лабава лист торба може да ви помогне да ги реши овие проблеми многу брзо.W 24 Пакет Multicolor Патент Врзивно Џебови - A6 Size Specifications : Материјал : PVCSize : 6.Овие врзивно пошта се направени од издржлив ПВЦ.1 inches Zipper Боја : црна, зелена, црвена, жолта, сина, purple Package Вклучува : 24 парчиња врзивно џебови (секоја боја 4 парчиња)Организирате вашите сини картони, фактури, пари, марки, бизнис картички, клучевите, и други мали предмети.Одговара за готовински буџет систем, за да помогне во донесувањето на буџетот и управување со средства лесен.Големина : 6.Одговара за 6-ринг А6 големина на лаптоп планер, проѕирен материјал јасна цел и multicolor патент за класифицирање и лесна идентификација.Погодна за секој прилики, лесен и лесно да се носат, убави за дом, канцеларија, на состанокот, училиште, и патување.Тоа е отпорен на кинење и е киселина-слободни.Патент боја : црна, црвена, жолта, сина, зелена ans пурпурна.

Спецификација

Избор на клиент